12pcs / set FTTH ბოჭკოვანი ხელსაწყოების ნაკრები ბოჭკოვანი წაშლით -70 ~ + 10dBm ოპტიკური დენის მრიცხველის ვი...

-63%
იხილეთ მეტი

2Sets / ლოტი 433MHz 100 მეტრი უკაბელო მოდულის ნაკრები (ASK გადამცემი STX882 + ASK მიმღები SRX882) + 4pcs სპ...

იხილეთ მეტი

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ფიქსირებული უკაბელო ტერმინალი LCD ეკრანით, დამხმარე სიგნალიზაციის სისტემა, PABX,...

-18%
იხილეთ მეტი

Htb-3100ab ოპტიკური ბოჭკოვანი მედია გადამყვანი ბოჭკოვანი გადამცემი ერთჯერადი ბოჭკოვანი გადამყვანი 25km SC 1...

იხილეთ მეტი

KELUSHI ახალი ხელსაწყო ლაზერული მანიშნებელი 20mW 20km ბოჭკოვანი ოპტიკური ვიზუალური ხარვეზების შემცველი, ლაზ...

იხილეთ მეტი

SM SX PVC 3mm 30 მეტრი SC / APC ბოჭკოვანი ჯუმერის კაბელი SC / APC-SC / APC ბოჭკოვანი ბოჭკოვანი პაჩი

იხილეთ მეტი

KELUSHI 2018 ახალი 13 კომპიუტერი / კომპლექტი FTTH ბოჭკოვანი ხელსაწყოების ნაკრები FC-6S წაშლის და პლასტიკური...

იხილეთ მეტი

2pcs 433mhz RF LoRa მოდული SX1278 PM1280 დისტანციური საკომუნიკაციო მიმღები და გადამცემი SPI LORA IOT + 2pcs...

-11%
იხილეთ მეტი

Superbat 50 Ohm 868Mhz ანტენა 3Dbi საჰაერო რეზინის სიგნალის გამაძლიერებელი 60W შეყვანის SMA მამრობითი დანამ...

-16%
იხილეთ მეტი

4G ანტენა 4G გარე ანტენა 20dBi Yagi ანტენა N ქალი ტელეფონი სიგნალის მიღება ანტენის მიღება 4G სიგნალის განმე...

-46%
იხილეთ მეტი

Superbat მანქანის ანტენა DAB DAB + AM / FM რადიო ჩამონტაჟებული გამაძლიერებლის SMA კაცი კონექტორის უნივერსალ...

-16%
იხილეთ მეტი

JAKCOM RDW პირადობის მოწმობის მკითხველი დააკოპირეთ 125khz პირადობის მოწმობას R3 სმარტ ბეჭდისთვის

-10%
იხილეთ მეტი

1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi ანტენა მაღალი მოპოვების WIFI გამაძლიერებელი უსადენო ქსელის omnidirectional ...

იხილეთ მეტი

433MHz ASK უკაბელო გადამცემი მიმღების მოდულის ნაკრები (1 ცალი გადამცემი STX882 + 1pc მიმღები SRX882 + 2pcs ...

-25%
იხილეთ მეტი

KELUSHI Fusion Splicer ელექტროდების Rod (DVP-720B / 730/750) 1pair უფასო გადაზიდვა

იხილეთ მეტი

10pcs SC / APC ბოჭკოვანი პიგტეილი ერთჯერადი რეჟიმში (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9 მმ კაბელი

იხილეთ მეტი

KELUSHI FC-6S ბოჭკოვანი გამწმენდი ცივი დამაკავშირებელი საშუალება ოპტიკური ბოჭკოვანი დამჭერი SUMITOMO საფარი...

იხილეთ მეტი

ოპტიკური ბოჭკოვანი ინსტრუმენტარიუმის ბოჭკოვანი ხელსაწყო / პაკეტი FTTH სპეციალური ინსტრუმენტის ნაკრები ქსელუ...

იხილეთ მეტი

KELUSHI ბოჭკოვანი ოპტიკური მრიცხველი DXP-20B -70 ~ 10dBm რეგულირებადი დამუშავებული ბოჭკოვანი კაბელის ტესტერ...

იხილეთ მეტი

CATV სამაუწყებლო ტელევიზია YJ350C -50 + 26dBm პორტატული მინი ბოჭკოვანი ოპტიკური ენერგიის მრიცხველი

იხილეთ მეტი

20Pair X Volume Knob + არხის სელექციური Knob EP450 MTX960 GP328PLUS

იხილეთ მეტი

QSFP კაბელი QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G პასიური პირდაპირი მიმაგრების სპილენძის კაბ...

იხილეთ მეტი

KELUSHI 1-5mW ვიზუალური ხარვეზების ბოჭკოვანი ოპერატიული ლაზერული მანიშნებელი საკაბელო ტესტერი მეტრი CATV ბო...

იხილეთ მეტი

gsmjustoncct 2017 ახალი 100% ორიგინალი UFI DONGLE / Ufi Dongle მუშაობა ufi ყუთთან

იხილეთ მეტი

26 In 1 Fiber Optic FTTH ინსტრუმენტის ნაკრები კატარღა კლუსერით და ფხვიერი მილის სტრიპტირით უფასო გადაზიდვით

-5%
იხილეთ მეტი

VOTK 1/4 ტალღა პროფესიონალური GP ანტენა FM გადამცემი ანტენა 5W-100W 8 მეტრი 26ft კაბელით

-6%
იხილეთ მეტი

უფასო გადაზიდვა TL512 1310 / 1550nm Singlemode ხელის ოპტიკური ბოჭკოვანი სინათლის წყარო

იხილეთ მეტი

Yagi Antenna 3G WCDMA 18dbi გარე ანტენა 3G გამაძლიერებელი ანტენა N-ქალი მობილურით სიგნალის განმეორებით მობი...

-46%
იხილეთ მეტი

ინტერკომის pbx სისტემა MD108 Mini PABX

იხილეთ მეტი

KELUSHI საბითუმო ფასი 10mw ბოჭკოვანი საკაბელო ტესტერი

იხილეთ მეტი

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC კაბელი 10GBASE-CU პასიური პირდაპირი მიმაგრების სპილენძი Twinax SFP კაბელი ა...

იხილეთ მეტი

სრული band 806-960 / 1710-2700MHz გარე Omni მიმართულებითი N ქალი gsm 3G 4G განმეორებითი ანტენა

იხილეთ მეტი